Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Aktuality

Kerestúrsky štek 2019 - výsledkyVytlačiť
 


 
 

Darovanie krviVytlačiť
 

Pomáhame spoločne

Už tradične v marci organizuje MS SČK za podpory Obecného úradu v Križovanoch nad Dudváhom a p. starostky bezpríspevkový odber krvi. 14. marca sa od rána schádzali v kultúrnom dome darcovia krvi. Pracovníci NTS v Trnave už vedia, že v Križovanoch ich čaká pohodová a veselá partia. Na odbere sa zúčastnilo 32 darcov od 19 rokov do 62 rokov, nielen z našej obce, ale aj z blízkeho okolia. Stáva sa dobrým zvykom, že poistenci zdravotnej poisťovne Dôvera dostávajú po odbere od zástupkyne poisťovne malý darček a potom sa darcovia stretnú  na malom posedení.  Darca krvi nevie, kto dostane jeho krv, ale má dobrý pocit z toho, že niekomu pomôže.

Všetkým zúčastneným darcom krvi a  členom výboru MS SČK za pomoc pri tejto akcii patrí veľká vďaka.  18. septembra sa bude konať v našej obci ďalší mobilný odber krvi.


 
 

Voľba prezidenta - výsledkyVytlačiť
 


 
 

Upratovanie chotára a centra obceVytlačiť
 

Ďakujem všetkým, ktorí prišli a pomohli (aj tým, čo nie sú na fotkách). Za sobotné dopoludnie sme vyzbierali dva kontajnery odpadu. Ukázalo sa, že keď sa spojí ochota pomôcť a chuť do práce, vieme si sami vyčistiť náš chotár a zároveň učíme naše deti, že odpad patrí do koša a nie do prírody.

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Pochovávanie basy - fotogalériaVytlačiť
 

Dňa 1.3.2019 sme v Kultúrnom dome v Križovanoch nad Dudváhom  pochovali basu. O zábavu sa všetkým zúčastneným postarala Dychová hudba Križovianka a Folklórna skupina Dudváh.  Ďakujeme im za zachovávanie tohto fašiangového  zvyku.

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Pozvánka na zasadnutie OZVytlačiť
 


 
 

Vianočný koncertVytlačiť
 


 
 

Vianočné prianieVytlačiť
 


 
 

Kerestúrsky rinekVytlačiť
 


 
 

Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 


 
 

Mikuláš - fotogalériaVytlačiť
 


 
 

Ochutnávka zabíjačkových špecialítVytlačiť
 

Dňa 17.11.2018 Folklórna skupina DUDVÁH a Slovenský zväz  záhradkárov v spolupráci s obcou usporiadali už tradične „Ochutnávku zabíjačkových špecialít“. V ponuke boli rôzne zabíjačkové taniere, slané, sladké pečivo. Všetky tieto dobroty sa dali zapiť kvalitným vínkom, ktoré zabezpečili naši záhradkári.

Návštevníci mali možnosť si zakúpiť  aj na domácu koštovku z veľkého množstva ponúknutých mäsových výrobkov, ktoré predával  oslovený podnikateľ. Usporiadatelia ďakujú všetkým,  ktorí si prišli spríjemniť sobotňajšie popoludnie a posedieť si  pri pesničkách mužskej speváckej skupiny CHOTÁR z Hornej Súče.

 


 
 

Prestavba budovy dielní v ZŠ s MŠ

dnes je: 25.3.2019

meniny má: Marián

webygroup
ÚvodÚvodná stránka