Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Folklórne slávnosti - 31.8.2019Vytlačiť
 


 
 

Križovianka v relácii Rádia Regina - Kapela hraj!Vytlačiť
 

Kapela, hraj!
Hudobno-slovná relácia o slovenskej a českej dychovej hudbe na rádiu Regina. Dňa
23.5.2019 bola venovaná Dychovej hudbe Križovianka a FS Dudváh. Záznam je dostupný
v archíve: link


 
 

Medzinárodný deň detíVytlačiť
 

tak ako v uplynulé roky aj tento rok pripravili členovia TANKLUBu peknú oslavu MDD. Na ihrisku boli vystavené vojenské vozidlá a nechýbala ani hasičská Tatra s Trambusom.  Vysmiate deti si mohli pozrieť ukážky výcviku psovodov, hasičského útoku, ktorý predviedli deti z nášho DHZ, tí odvážnejší sa povozili na poníkoch, zaskákali na skákacom hrade, či sa zapojili do športových súťaži. Veľmi pekne organizátorom ďakujeme za ten veselý detský džavot, ktorý sa niesol celým areálom  a už teraz sa tešíme na ďalšie MDD.


 
 

DFS Dudvážtek a FS Dudváh - VystúpeniaVytlačiť
 

V poslednom období ako keby sa s akciami, na ktorých sa DFS Dudvážtek a FS Dudváh zúčastnili vrece roztrhlo. Tancujú, spievajú a najmä reprezentujú našu obec. Zo srdca ďakujeme za vystúpenia na Festivale Mikroregionu 11 Plus v Abraháme, v Opoji na Dni obce Opoj, v Krakovanoch na XIII. Župnom festivale kultúry v Krakovanoch a na Folklórnom festivale vo Východnej. Prajeme Vám, nech sa Vám tak darí aj naďalej.


 
 

Triedenie odpaduVytlačiť
 


 
 

Poďakovanie záhradkáromVytlačiť
 

Dňa 12. mája sa naši záhradkári podujali skrášliť obec strihaním stromov. Ďakujeme Slovenskému zväzu záhradkárov za pomoc pri úprave priestranstiev v centre obce.


 
 

Turnaj futbalových prípraviekVytlačiť
 


 
 

Deň detí Vlčkovce - 8.6.2019Vytlačiť
 


 
 

Úspech na Festivale hudobného folklóruVytlačiť
 

Trnavské osvetové stredisko poriada každé tri roky „ Festival hudobného folklóru“ v obci Zavar.  Folklórna skupina Dudváh bola zaradená do strieborného pásma, tak ako pred tromi rokmi.

Gratulujeme k úspechu a sme radi, že stále patria medzi tých najlepších v kraji!


 
 

Súťaž vo varení gulášuVytlačiť
 

Súťaž vo varení gulášu

V sobotu 18.mája 2019 sa v záhrade Hostinca Táčovský uskutočnil prvý ročník súťaže vo varení gulášu. O najlepší guláš podľa hodnotenia poroty a cenu divákov bojovalo 16 tímov (Korane, Buldog, Červený kríž, Mladé pušky, Elita Kerestúra, IP-Net, Lovčičani, Kerestúrske čaro, DHZ Križovany, Záhradkári, Výber, Špécia team, JDS Križovany, Alkáč, Zastaniční a Zelenáči).

Na základe hodnotenia poroty sa na 1. mieste umiestnil tím Výber, na 2. mieste tím Špécia team a 3. mieste JDS Križovany. Cenu divákov  získal tím Elita Kerestúra. 

Krajšie počasie sme si nemohli priať, guláš varili všetci s obrovským nasadením, úsmev bol nákazlivý a už pri odchode sa všetci tešili na druhý ročník súťaže.


 
 
Položky 31-40 z 111

Prestavba budovy dielní v ZŠ s MŠ

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka