Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Brigáda pri pamätníkuVytlačiť
 

Brigáda pri pamätníku

SZBP v spolupráci s obcou Vás pozýva dňa 31.03.2019 o 17:30 hod. na Kladenie vencov k pamätníku padlých v II. sv. vojne.  Naši dôchodci  si v rámci príprav na túto udalosť zorganizovali brigádu, vyhrabali a poupratovali priestor pri pamätníku. Za ich ochotu pomôcť  im ďakujem.

 

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Kerestúrsky štek 2019 - výsledkyVytlačiť
 

OZ Vitispol Križovany uskutočnil v sobotu 23.03.2019 XI. Ročník výstavy vín - Kerestúrsky zlatý štek 2019. Oceneným vinárom úprimne ešte raz blahoželám k ich úspechu a všetkým vystavovateľom želám veľa úspechov v ich ďalšej práci. Organizátorom ďakujem za šírenie dobrého mena našej obce.
O tom, že táto akcia má naozaj svoju kvalitu a je veľmi obľúbená, svedčí plný Kultúrny dom ľudí, ktorí strávili pekné popoludnie pri posedení s priateľmi a koštovke kvalitného vínka.

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Darovanie krviVytlačiť
 

Pomáhame spoločne

Už tradične v marci organizuje MS SČK za podpory Obecného úradu v Križovanoch nad Dudváhom a p. starostky bezpríspevkový odber krvi. 14. marca sa od rána schádzali v kultúrnom dome darcovia krvi. Pracovníci NTS v Trnave už vedia, že v Križovanoch ich čaká pohodová a veselá partia. Na odbere sa zúčastnilo 32 darcov od 19 rokov do 62 rokov, nielen z našej obce, ale aj z blízkeho okolia. Stáva sa dobrým zvykom, že poistenci zdravotnej poisťovne Dôvera dostávajú po odbere od zástupkyne poisťovne malý darček a potom sa darcovia stretnú  na malom posedení.  Darca krvi nevie, kto dostane jeho krv, ale má dobrý pocit z toho, že niekomu pomôže.

Všetkým zúčastneným darcom krvi a  členom výboru MS SČK za pomoc pri tejto akcii patrí veľká vďaka.  18. septembra sa bude konať v našej obci ďalší mobilný odber krvi.


 
 

Voľba prezidenta - výsledkyVytlačiť
 


 
 

Upratovanie chotára a centra obceVytlačiť
 

Ďakujem všetkým, ktorí prišli a pomohli (aj tým, čo nie sú na fotkách). Za sobotné dopoludnie sme vyzbierali dva kontajnery odpadu. Ukázalo sa, že keď sa spojí ochota pomôcť a chuť do práce, vieme si sami vyčistiť náš chotár a zároveň učíme naše deti, že odpad patrí do koša a nie do prírody.

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Pochovávanie basy - fotogalériaVytlačiť
 

Dňa 1.3.2019 sme v Kultúrnom dome v Križovanoch nad Dudváhom  pochovali basu. O zábavu sa všetkým zúčastneným postarala Dychová hudba Križovianka a Folklórna skupina Dudváh.  Ďakujeme im za zachovávanie tohto fašiangového  zvyku.

Ing. Svetlana Královičová, starostka obce


 
 

Pozvánka na zasadnutie OZVytlačiť
 


 
 

Vianočný koncertVytlačiť
 


 
 

Vianočné prianieVytlačiť
 


 
 

Kerestúrsky rinekVytlačiť
 


 
 
Položky 51-60 z 108

Prestavba budovy dielní v ZŠ s MŠ

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka