Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

VITISspol.

vitispol.jpgDňa 12. februára 2012 bol v obci založený Spolok vinohradníkov, vinárov. VITISPOL KRIŽOVANY je záujmovou organizáciou vinohradníkov, vinárov a priateľov pekného vína v tradične vinárskej obci Križovany nad Dudváhom. Cieľom spolku VITISPOL KRIŽOVANY je oživenie tradície a podpora malých vinohradníkov a vinárov, starostlivosť o ich odborný rast a šírenie kultivovaného pitia kultivovaného nápoja, akým je víno.

Členstvo v spolku je dobrovoľné. Členom spolku môže byť fyzická i právnická osoba, ktorá je spôsobilá na právne úkony a súhlasí so stanovami. Členstvo v spolku vzniká na základe písomného prejavu vôle uchádzača o členstvo a rozhodnutia Predsedníctva.

Najvyšším orgánom spolku je Valné zhromaždenie a je utvorené zo všetkých členov spolku. Valné zhromaždenie sa koná minimálne jeden raz v kalendárnom roku. Výkonným orgánom spolku je Predsedníctvo, ktoré riadi činnosť spolku v období medzi zasadnutiami Valného zhromaždenia. Predsedníctvo je za svoju činnosť zodpovedné Valnému zhromaždeniu. Predsedníctvo tvorí 7 členov – predseda, podpredseda a piati členovia. Funkčné obdobie predsedníctva sú 3 roky.

Za predsedu Predsedníctva VITISPOL KRIŽOVANY bol zvolený František Vaško,  za podpredsedu MVDr. Peter  Horváth. Ostatnými členmi Predsedníctva sú Dušan Bohuš,  Ernest Horváth, Pavol Hrčka, Miloš Kusý a Michal Tomovič.


 

VITISPOL

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

Prestavba budovy dielní v ZŠ s MŠ

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka